Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility درباره ما - آکادمی سیتی‌نت

درباره ما

هدف شکل گیری آکادمی سیتی‌نت

آکادمی سـیتی‌نت با هدف آموزش و پرورش نیروهای جویای کار و علاقمند به یادگیری جهت ورود به بازار کار تاسـیس شـده است. ما در آکادمی سیتی‌نت با بررسی نیازهای موجود و منابع در دسترس به برگزاری دوره‌های متنوع در حوزه‌های برنامه نویسی، طراحی وب، دیجیتال مارکتینگ، شبکه های کامپیوتری، دوره‌های تخصـصـی هوانوردی و گردشگری اقدام و بستری مناسب برای آموزش تخصصی به دانشجویان و علاقه‌مندان فراهم آورده است.

در حال حاضر وب سایت آکادمی سیتی‌نت یکی از به روزترین بسترهای فروش دوره‌ها را طراحی و پیاده‌سازی کرده است. این وب‌سایت امکان خرید و پیش خرید دوره به سه شیوه فردی، دانشجویی و گروهی با امکان افزودن سناریو‌های مختلف تخفیف و کوپن تخفیف با هدف بهبود فرآیند خرید را دارا است.

بازار هدف در آکادمی‌سیتی نت، دانشجویان، علاقه‌مندان به حوزه‌های ذکر شده، کارمندان و فعالان حوزه گردشگری (مخصوصا آژانس‌های مسـافرتی) می‌باشـد. به روزبودن محتوای آموزشـی، امکان برگزاری حضـوری و آنلاین دوره‌ها، برگزاری برخی دوره‌های تخصصی ناموجود در بازار و مقرون به صرفه بودن هزینه دوره ها از جمله مزیت‌های رقابتی می‌باشد.

ماموریت

در آکادمی سیتی نت، دوره‌های ارائه شده بهترین و به روزترین محتوا را به دانشجویان ارائه می کنند. امکان ارتباط بین مدرس و دانشجو پس از دوره نیز فراهم می‌باشد. پیشنهاد می شود دانشجویان در دوره های حضوری ثبت نام کنند تا مطالب و عناوین درسی دوره به بهترین شکل ممکن منتقل گردد تا خروجی با کیفیتی از دوره حاصل شود. در نتیجه شرکت در این دوره‌ها سبب توانمندسازی دانشجویان و تسهیل فرآیند ورود به بازار کار را فراهم خواهد آورد.

از جهت دیگر با توجه به گستردگی مخاطبان و پراکندگی آنها در سرتاسر کشور امکان برگزاری دوره به صورت غیر حضوری بر بستر آموزش آنلاین نیز فراهم می‌باشد.